Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna AB-BA w Siemiatyczach powstała z myślą o dzieciach, które potrzebują wsparcia i pomocy w prawidłowym rozwoju. Rozpoczynając od rzetelnej diagnozy, poprzez profesjonalną terapię trudności, pragniemy udowodnić dziecku, że "może", że "potrafi" pokonać problemy, jakie napotyka na swojej drodze.

 

Chcemy w tym procesie współpracować z rodzicami, traktując ich jako partnerów, angażując w pracę nad trudnościami, pokazując możliwe drogi pokonania problemu. Bowiem to właśnie rodzice są dla nas wiarygodnym źródłem informacji...

 

NASZ ZESPÓŁ:

poradnia-abba.pl

RECEPCJA: EMILKA MORZY

DYREKTOR PORADNI: BEATA ARCIMOWICZ

 

Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ABBA.

Logopeda, oligofrenopedagog, surdopedagog, terapeutka Integracji Sensorycznej. Certyfikowana terapeutka terapii metodą Tomatisa, terapeutka AAC

KRYSTYNA KIENDYŚ

 

Psycholog, pedagog, traumatolog

EMILIA MROCZKOWSKA

 

Pedagog, terapeutka ręki

ANNA ŁEMPICKA

 

Pedagog, oligofrenopedagog. Trenerka I stopnia sensoplastyki, terapeutka ręki I i II stopnia,  terapeutka TUS, terapeutka Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne I stopnia, arteterapeutka, terapeutka logorytmiki,  instruktorka rytmiki i tańca.

KATARZYNA NAYDA

 

Pedagog, terapeutka Integracji Sensorycznej, terapeutka ręki.

ANNA BAJENA

 

Pedagog, oligofrenopedagog, terapeutka TUS. Terapeutka EEG Biofeedback.

KATARZYNA IWANIUK

 

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w rehabilitacji niemowląt i starszych dzieci. Terapeutka integracji sensorycznej.

HALINA LEWCZUK

 

Pedagog, oligofrenopedagog, muzykoterapeutka.

TERESA MILEWSKA

 

Fizjoterapeutka. 

poradnia-abba.pl